Nastávající advent je příležitostí k zastavení, ztišení a obnovení vztahu s Bohem s cílem připravit se na příchod Ježíše Krista. V této době nám k tomu slouží především naše domovy namísto kostelů, společenství nebo setkání, na které jsme byli dosud zvyklí. I když to může být někdy výzvou a dává nám to možnost se zamyslet a třeba přehodnotit způsob, jakým prožíváme vztah s Bohem, propojení s dalšími lidmi v modlitbě a sdílení víry nám může zvláště v tomto období chybět. Nabízíme vám proto možnost se zúčastnit adventní duchovní obnovy.


Tým signálů pro vás připravil adventní online projekt s názvem 4 ADVENTNÍ MEETINGY, který má za cíl spojit mladé lidi k zamyšlení nejen nad identitou člověka, ale také nad hříchem, Boží láskou k člověku či k uvědomění si, kdo je Ježíš Kristus jako Spasitel nebo jak se nechat vést v životě s Kristem. 

 

Každou adventní neděli se vytvoří živé společenství lidí, kteří budou mít možnost se skrze aplikaci Zoom aktivně zapojit do programu. Ten bude tvořen modlitbou, duchovním slovem, zamyšlením, chválami, diskuzí, svědectvím či přímluvami. 

 

Zapojit se může kdokoliv. Celá rodina, mládežnické společenství nebo  jednotlivci. U nás neexistují hranice, všichni jsme Boží děti. Myslíme, že je důležité trávit čas s Bohem a s důvěrou mu předložit všechny naše radosti, sny, touhy a přání, ale také naše vnitřní zápasy, pády a trápení. A čím více jsme  ve spojení s Kristem, tím více Kristus proměňuje naše životy. Tím více žijeme. „Nežiji už já - Kristus žije ve mně!“ (Gal 2,20)

 

Každé setkání duchovní obnovy povede jeden z našich hostů, kterými budou jáhen Jiří Dyčka, kněz Marek Orko Vácha, kaplan pro mládež v Karlovarském kraji Marek Bonaventura Hric nebo Jan Poláčik z brněnského společenství Brno Worship. 

Programem vás provedou Kateřina Odvodyová a Albín Augustín Balát. Důležitou součástí tohoto programu budou také chvály, které povedou mladí lidé z různých společenství. 
 

Účast na této akci je zcela zdarma, je ale potřeba se na ni nejdříve zaregistrovat prostřednictvím formuláře, který naleznete zde. Následně vám na e-mail budou zaslány informace k celému průběhu projektu. Další informace najdete také na našem facebooku nebo instagramu.

 

Naším úkolem je hledat Boží království a On nám přidá všechno ostatní, co potřebujeme. Pojďme do toho společně!

 

Facebooková událost pro 1.neděli adventní - zde -