Organizátoři festivalu UNITED vzhledem k současné společenské situaci přepracovali koncept celé akce. Festival proběhne formou přímých přenosů vysílaných televizní stanicí TV NOE a streamů na sociálních sítích. Součástí programu je vystoupení britského skladatele a zpěváka Martina Smithe.

Martin Smith

Pořadatelé zvou své příznivce k uspořádání společného promítání přenosů v místě jejich bydliště. Na webových stránkách festivalu je uveřejněna mapa míst, kde proběhnou projekce. Mapa je průběžně aktualizována.

 

Koordinátor projekcí Matyáš Ildža dodává: „Jelikož věříme, že společenství lidí je důležité, přijde nám škoda, aby lidé sledovali tento obsah sami. Pracujeme na tom, aby vzniklo co nejvíce projekčních míst, na kterých se lidé sejdou, pustí si UNITED online, dají si kávu, čaj, večeři a budou spolu. UNITED online je dobrou příležitostí pro budování společenství. Nabídne program, který může pomoci věřícím v růstu a hledajícím v poznávání Pána Boha.“

 

Festival se uskuteční od pátku 21. 8. do soboty 22. 8. 2020. Součástí jeho komponovaného programu jsou koncerty, semináře, talk show Face2face, vystoupení taneční skupiny UNITED dance, online poradenství a modlitby. 

Z českých a slovenských interpretů se představí Adonai, Lámačské chvály, Lévi, Pavel Helan a Timothy. Své vystoupení přímo pro festival natočí zpěvák Martin Smith. V roli hlavních řečníků vystoupí Pavel Šupol a Michal Apetauer. Semináře si připravila Kateřina Lachmanová, Pavel Hošek a Ondřej Szturc.

 

UNITED online bude šířen zdarma. Příznivci mohou podpořit jeho natáčení zakoupením virtuální vstupenky, které jsou k dispozici na webových stránkách. Jako poděkování bude ke každé vstupence dodán bonusový moderovaný program ze zákulisí natáčení.

 

Aktuality a další informace ohledně příprav jsou zveřejňovány na internetových stránkách www.festivalunited.cz a na profilu sociální sítě Facebook www.facebook.com/festivalunited.

 

Video pozvánky:     

      

Pozvánka ředitele festivalu Petra Húště: https://youtu.be/g5pjQjzgPJQ

Pozvánka koordinátora projekcí Matyáše Ildži: https://youtu.be/7kLUPKhHyyc

 

Zdroje:                                      

Webové stránky: http://www.festivalunited.cz

Facebook: https://www.facebook.com/festivalunited

Instagram: https://www.instagram.com/festivalunited

YouTube: https://www.youtube.com/festivalunited

 

www.signaly.cz/podporte