V těchto dnech byla spuštěna registrace na Godzone konferenci 2020, která bude probíhat poprvé prostřednictvím on-line přenosu, a to ve dnech 8. a 9. května 2020. Téma konference zní NANOVO. Tento název vystihuje jak nový formát realizace, tak i mnoho poselství. V současnosti lidé zažívají různá omezení a izolaci. Organizátoři se proto rozhodli pro on-line prostor, vidí zde obrovský potenciál, který může povzbudit a přinést evangelium tisíce lidem.

Zdroj: Godzone.sk (archiv)

Godzone konference probíhá každoročně od roku 2012 s cílem sjednotit generaci, které jde o Boží království. Organizátoři věří, že i prostřednictvím živého přenosu se tak můžeme sjednotit a společně duchovně růst. Na programu bude přednášet P. Ján Buc a P. Jozef Mihok. Dále bude také hovořit Zuzana Petrová a Július Slovák ze společenství SP. Silou hlubokých písní atmosféru dotvoří kapely PiarMusic, LCH Live a ESPÉ. Během konference vystoupí i Ivana Kučerová, choreografka a aktivní interpretka na profesionálních scénách.

„Momentálna situácia ovplyvnila nás všetkých, zavrela dvere mnohým veciam, na ktoré sme boli zvyknutí, avšak veríme, že aj keď sa nemôžeme spolu stretávať na slávení liturgie, stretkách a chválach, karanténa sa nevzťahuje na náš vzťah s Bohom. Práve my, kresťania, by sme mali byť tí, ktorí budú hľadať riešenia a budú nádejou a svetlom pre okolitý svet. Preto sme sa rozhodli zrealizovať Godzone konferenciu úplne novým spôsobom a umožniť tak ľuďom, aby v tomto období prijali povzbudenie, modlitby, uzdravenie a nádej do ďalších dní. Usilujeme sa aj o to, aby to okrem duchovného povzbudenia bol aj skvelý audio-vizuálny zážitok, keďže túžime robiť veci najlepšie ako vieme a vzdať aj takýmto spôsobom Bohu chválu,“ vysvětluje ředitel projektu Godzone, Július Slovák a dodává: „konferencia bude prebiehať naživo, s niektorými hosťami sa budeme spájať online a aby sme zabránili riziku, časový harmonogram programu tvoríme tak, aby sa účinkujúci vôbec nestretli. Pri realizácii teda zachovávame maximálne bezpečnostné opatrenia.“

Zdroj: Godzone.sk (archiv)

Kromě hlavního programu bude připravena pro nejměnší Dětská konference. Probíhat bude též on-line současně s hlavním programem. Děti se mohou těšit na dětské chvály, divadlo, soutěže a poutavé příběhy o Bohu a Jeho království. Nebude chybět mše sv. a zábavná část programu pod názvem "Mix session".

Zdroj: Godzone.sk (archiv)

I tento rok probíhá kampaň: „PBS – Pomôž blížnemu svojmu“, prostřednictvím které lidé mohou zaplatit vstupné člověku, který si to nemůže dovolit. Zároveň, když někdo pomoc potřebuje, může o ní požádat na stránce konference.

 

Zde si můžete podívat na video z minulého ročníku.

 

b1.jpg
www.signaly.cz/podporte